פרופיל משרד אנה מירו

משרד עורכי דין אנה מירו ושות' הינו משרד בוטיק בתחום דיני עבודה, דיני חוזים חדלות פרעון והליכי גבייה בהוצאה לפועל.

המשרד מתמחה במתן שירותים ופתרונות משפטיים בתחום דיני עבודה, הליכי חדלות פרעון ופשיטות רגל. כמו כן למשרד מומחיות רבה בטיפול בתביעות נגד ספקים ונותנים שירות אשר גבו כספים שלא כדין, ו/או לא סיפקו את השרות/מוצר לו התחייבו, או הטעו צרכנים ו/או לא קיימו את הבטחותיהם.

המשרד מעניק שירות מקצועי מסור ומגוון ללקוחותיו הפרטיים והעסקיים, ברמת שירות גבוהה ויעילה, לרבות ייצוג משפטי בערכאות השונות של בתי המשפט.

המשרד נוסד ע"י עורכת הדין אנה מירו אשר שמה לנגד עיניה לפעול על פי מיטב האיכות והמקצוענות בצירוף מוטיבציה וקשב  לצרכי הלקוח, בבד בבד עם ליווי אישי צמוד אשר מגלם את הניסיון הרב והידע המקצועי אשר צברה במרוצת השנים של עשייה משפטית ושימת לב לפרטים הקטנים, אשר בסופו של יום הם שמכריעים את גורל העניין שבטיפול.

לקבלת יעוץ צרו עמנו קשר

עו"ד אנה מירו

עו"ד אנה מירו הינה השותפה המייסדת של משרד עו"ד אנה מירו, משרד בוטיק מהבולטים בתחומו המתמחה בדיני עבודה, דיני חוזים חדלות פרעון והליכי גבייה בהוצאה לפועל.

אנה מעניקה טיפול משפטי מקצועי, מסור וקפדני על מנת לשמור על האינטרס המשפטי של לקוחותיה ולסייע להם לעבור את ההליך המשפטי בצורה הטובה ביותר.

  • ייצוג עובדים ומעסיקים בבתי הדין לעבודה, עריכת ובדיקת חוזי עבודה, ליווי וייצוג עובדים מול מעסיק שפשט רגל או מול חברה בפירוק או שהפסיקה את פעילותה.
  • טיפול בתובענות צרכניות נגד ספקים ונותני שירות אשר גבו כספים שלא כדין, ו/או לא סיפקו את השרות/מוצר.
  • טיפול בהליכי גביית חובות הנובעים מחיובים שונים בגון: שטרות, פסקי דין, משכנתאות ומישכונים. ייצוג חייבים בהליכי הוצאה לפועל שונים, לרבות ניהול מו"מ עם הזוכים, ביטול עיקולים ועיכובי יציאה מן הארץ, הקטנת צווי תשלומים, הכנת בקשות לאיחוד תיקים והכנת התנגדויות וטענות פרעתי.
  • עריכת חוזים שונים כגון: חוזי שכירות, הסכמי העברת בעלות ברכב, חוזי מכר, שותפות וכד'...
  • פירוקים ופשיטות רגל – ליווי וייצוג נושים בהליכי פשיטת רגל: הכנת התראת פשיטת רגל, הכנת תביעות חוב. ליווי וייצוג חייבים בהליכי פשיטת רגל עד למתן צו הפטר: הכנת בקשות למתן צו כינוס והכרזה לפשיטת רגל, הכנת פשרות והסדרים, בקשות לצו הפטר.

ייצוג המשפטי אותו מעניקה אנה ללקוחותיה מתאפיין במתן סיוע משפטי מקצועי ומהימן המשולב ביחס אישי ומסור. אנה נעזרת בניסיון הרב אותה צברה במהלך ניהול משרד הוצאה לפועל במסגרתו ניהלה אנה מאות תיקי לקוחות ועבדה באופן שוטף אל מול קבלני הוצל"פ, חוקרים, וגורמים מקצועיים בלשכת ההוצאה לפועל, לרבות ביצוע פעולות לצורך גביית חובות: פתיחת תיקי הוצל"פ ,פינויים, עיקולים, פקודות מאסר וכ"ו.
הניסיון הרב אותו צברה אנה בתחום כמו גם הידע המשפטי המקיף מסייע להוביל באסרטיביות ובנחישות את לקוחותיה להצלחות משפטיות מרשימות.